اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ عَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَ في كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

عضو كوشا
    صلوات : 97453 دلنوشته : 70
    برای اصیل بودن کافی است که دروغ نگویی... آغاز اصالت خوب همین است که... نخواهی چیزی باشی که نیستی
    نوشته : 134 تشکر : 20
    مورد تشکر: 58 در 44 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    وبلاگ : 0
    خادم مهدی آنلاین نیست.

عنایت حضرت رضا ع

جمعی ازاهل علم نقل کرده اندمرحوم حاج شیخ ابراهیم مشهور به صاحب الزمانی که فرموده روز تولد علی بن موسی الرضا عقصیده ای درمدح آن حضرت گفتم وازخانه بیرون امدم به قصد ملاقات نایب التولیه که قصیده ام رابرای او بخوانم چون عبورم ازسحن مقدس افتادباخودم گفتم نادان سلطان این جاست کجا میروی؟قصیده ات را برای خودشان چرا نمیخوانی؟لذاازقصد خود پشیمان وتائب شدم وبه حرم مطهر مشرف شدم وقصیده ام رامقابل ضریح خواندم پس عرض کردمیا مولای ازجهت معیشت درفشارم امروز هم عید است اگر صله ای عنایت فرمائید بجاست ناگاه ازسمت راست کسی ده تومان دردست من گذاشت گرفتم وعرض کردم یامولای کم است فورا ازسمت چپ کسی ده تومان دگر دردستم گذاشت باز عرض کردم کم است ده تومان دیگر دردستم گذاشت خلاصه تا6مرتبه استدعای زیادتی کردم ودرهرمرتبه ده تومان مرحمت فرمودندالبته ده تومان ان زمان مبلغ قابل توجه ای بود چون مبلغ 60تومان را کافی دیدم خجالت کشیدم که باز طلب زیادتی کنم پول رادرجیب گذاشته وتشکرکردم وازحرم مطهر خارج شدم درکفشداری عالم ربانی حاج شیخ حسنعلی تهرانی رادیدم کهمیخواهد به حرم مشرف بشوندمرا که دید دربغل گرفت وفرمود خوب زرنگ شده ای باحضرت رضاع نزدیک شده ای وروی هم ریخته اید تو شعر میگویی وان حضرت به تو صله میدهد بگوچه مبلغی به تو داده؟.گفتم 60تومان گفت حاضری اون 60تومان بدهی ودوبرابر ان رابگیری ؟من هم قبول کردم وایشان 120تومان دادند بعدا پشیمان شدم که ان وجهی امام مرحمت کردند چیز دیگری بود خدمت شیخ برگشتم وانچه اصرار کردم ایشان معمله را فسخ نکرد.السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)مدد

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)