اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ عَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَ في كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

عضو كوشا
    صلوات : 100 دلنوشته : 1
    کلمات غریبه! دیوانه,وابسته ,عاشق آری تهمـت به دیوانگـی ام زنند شاید من حقیرم در چشـم مـردم! آخـر مردم چه میداننـد که مـن وابسـته تـوام و
    نوشته : 108 تشکر : 69
    مورد تشکر: 48 در 32 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    وبلاگ :
    ولایت و برائت آنلاین نیست.

مهم ترین تکلیف زمان غیبت حضرت ولی عصر عجل الله فرجه الشریف

یونس بن عبدالرحمان میگوید :خدمت حضرت موسی بن جعفر علیه السلام رسیدم و به آن حضرت عرض کردم : ای فرزند رسول خدا آیا شما قیام کننده به حق هستید؟
    حضرت فرمودند:بلی، من قائم به حق هستم ولی آن قائم که زمین را از وجود دشمنان خدا پاک میکند و عدالت را جایگزین ظلم وستم میکند او پنجمین فرزند من است، وبخاطر ترسی که بر جان خود دارد از دیدگان پنهان می شودو برای مدتی طولانی غایب میگردد،در آن دوران عده ای مرتد میشوند و گروهی بر عقیده و دین خود ثابت می مانند.
    سپس فرمودند:
    خوشا بحال شیعیان ما که در دوران غیبت قائم ما به رشته ولایت ما چنگ کیزنند، بر ولایت و دوستی ما و همچنین برائت وبیزاری از دشمنان ما ثابت قدم می مانند، آنها از ما و ما از ایشان هستیم، آنها به امامت ما خشنود و ما از شیعه بودن آنها خرسندیم، پس خوشا بحال آنها، و واقعا خوشا بحال آنها ، بخدا سوگند آنها فردای قیامت با ما و در درجات ما هستند.

منابع:

کمال الدین جلد2 صفحه361 ح5،،،بحارالانوار جلد51 صفحه151ح6.

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر وجعلنا من اعوانه وانصاره وشیعته والمستشهدین بین یدیه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم والعن مخالفی ولایتهم

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)