اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ عَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَ في كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

دوست جدید
    نوشته : 2 تشکر : 0
    مورد تشکر: 0 در 0 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    وبلاگ :
    maryami آنلاین نیست.

خرید فرش ترک طرح ایرانی

سلام و عرض خسته نباشید
    من قصد خرید فرش ترک در چند تخته رو دارم و میخواستم من رو کمک کنید که آیا این فرش مناسب برای پهن کردن در دکوراسیون های ایرانی هستش یا خیر و اینکه من یه دکور مدرن مد نظرم هست ، به نظر شما این کفپوش مناسب خرید هستش ؟
    ممنون میشم کسی تجربه خرید داره من رو راهنمایی کنید و قیمت فرش ترک و مکان خرید این محصول رو به من هم معرفی کنید ممنون میشم.
    پیشاپیش مرسی

2.  

دوست جدید
    نوشته : 1 تشکر : 0
    مورد تشکر: 0 در 0 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    وبلاگ :
    negarhasani آنلاین نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryami نمایش پست
    سلام و عرض خسته نباشید
    من قصد خرید فرش ترک در چند تخته رو دارم و میخواستم من رو کمک کنید که آیا این فرش مناسب برای پهن کردن در دکوراسیون های ایرانی هستش یا خیر و اینکه من یه دکور مدرن مد نظرم هست ، به نظر شما این کفپوش مناسب خرید هستش ؟
    ممنون میشم کسی تجربه خرید داره من رو راهنمایی کنید و قیمت فرش ترک و مکان خرید این محصول رو به من هم معرفی کنید ممنون میشم.
    پیشاپیش مرسی

سلام
    در پاسخ به سوالات به صورت کلی بگم که خرید فرش ترک با توجه به سلیقه شما صورت میگیره این یعنی که اگه از فرش های با طراحی ساده و خلوت خوشت میاد میتونی از کفپوش های ترک خریداری کنی و اگه طرفدار لچک و ترنج فرش هستی من فرش های ترک رو بهت پیشنهاد نمیدم. برای قیمت فرش ترک باید بگم که 12 متری این محصول 2650000 هزار تومان ، 9 متری 2040000 هزار تومان و 6 متری 1225000 هزار تومان هستش که البته این قیمت امسال هست و میتونی سایز و ابعادی که مد نظرت هست رو خریداری کنید ، اینم بگم که فرش های ترک رنگ های روشنی هستند و در صورتی که خانواده خلوتی هستی میتونید این فرش رو خریداری کنید و اگه خانواده شلوغ هستش باید فرش های تیر رنگ رو خریداری کنید که کثیفی زود به زود نشون داده نشه ، گفتید یه سایتم معرفی کنید که من سایت خرید فرش ترک رو به شما پیشنهاد میدم و تجربه خرید رو از این سایت داشتم که میتونید خودتون بررسی کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)