اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ عَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَ في كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

دوست جدید
    نوشته : 1 تشکر : 0
    مورد تشکر: 0 در 0 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    وبلاگ :
    moein.data آنلاین نیست.

فلش1 قضاوت کردن، فرهنگی اشتباه یا اختلالی روانی؟!!!

سلام. دوست داشتم در ورد یکی از اسیب های جامعه با شما عزیزان صحبت کنم. متاسفانه در کشور ما خیلی دیده میشه که بعضی از افراد دیگران رو در زمینه های مختلف قضاوت میکنن بدون اینکه در زندگی اون فرد باشن و یا اینکه بدونن در وجود اون آدم چی میگذره.
    در ابتدا باید عرض کنم که ما حتی اگر مطمئن هم باشیم که فردی در زمینه ای مشکل داره حق قضاوت کردن اون رو نداریم چرا که شاید ظرفه شکسته باشه اما اونی که تو ظرفه از خداست (نفخت فیه من روحی). بنابراین به احترام محتوای داخل این ظرف شکسته هم حق نداریم دیگران رو قضاوت کنیم
    اما اثرات دیگه ای هم در روابط شخصی و اجتماعی ما هم داره. مثل ایجاد بدبینی. بدبینی باعث دور شدن افراد از ما میشن. مثلا عزیزی با همسرش رفته بود بیرون این بنده خدا یک نگاه ساده مثل همه داشته بعد خانوم ایشون در خودش قضاوت کرده که همسرش چشم چرونه در حالی که واقعا اینطور نبوده و همین موضوع ساده که ناشی از قضاوت بوده و اصلا میشد با صحبت کردن برطرفش کرد موجب یک نزاع شده.
    قضاوت نکنید. این بر عهده هیچ انسانی نیست. متاسفانه ظهور شبکه های اجتماعی و به ویژه پیام رسان هایی مثل تلگرام یا برنامه شبیه تلگرام باعث شده که به قضاوت کردن ا و بدبینی ها دامن زده بشه و این یک فاجعه است. هرگز دیگران رو براساس تجربیات قبلی خودتون و دیگران قضاوت نکنید.

2.  

دوست جدید
    نوشته : 1 تشکر : 0
    مورد تشکر: 0 در 0 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    وبلاگ :
    lulebazkoni آنلاین نیست.

من هم با نظر شما کاملا موافقم من به شخصه از تلگرام یا سایر برنامه های شبکه های اجتماعی در زمینه لوله بازکنی استفاده میکردم اما این برنامه ها هر کسی که استفاده میکند باید کاملا مواظب حریم خصوصی و دیگر مشکلاتی که ممکن است رخ دهد باشد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)